O nas

O nas

OTREK  Training and Consulting Sp. z o.o.  jest jedną z większych, nowoczesnych ale i najbardziej doświadczonych firm szkoleniowo – konsultingowych w Polsce. Firma założona została w 1998 roku przez przedstawicieli dolnośląskiego środowiska naukowego i gospodarczego. Przez ponad 10 lat profesjonalnie zrealizowane projekty ugruntowały miejsce firmy w grupie najlepszych polskich firm szkoleniowo – konsultingowych.

W kursach, seminariach, konferencjach i studiach podyplomowych zorganizowanych przez OTREK wzięło udział ponad 30 tysięcy osób. Zespoły konsultantów zrealizowały na zamówienia firm, instytucji i organizacji ponad 480 projektów konsultingowych.

OTREK z powodzeniem zrealizował znaczące projekty szkoleniowo – konsultingowe finansowane z funduszy przedakcesyjnych i Europejskiego Funduszu Społecznego – projekty szkoleniowe w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Działalność szkoleniowa firmy jest realizowana w ramach niepublicznej placówki kształcenia ustawicznego zarejestrowanej i funkcjonującej w krajowym systemie oświaty.

Działalność konsultingowa to projekty nowoczesnych rozwiązań biznesowych dla przedsiębiorstw, instytucji i organizacji z zakresu ekonomii, finansów, organizacji, prawa i szerokiego zakresu gospodarki potencjałem pracy.

Działalność wspomagająca małe i średnie przedsiębiorstwa to profesjonalne biuro rachunkowe realizujące dla tych przedsiębiorstw usługi z zakresu rachunkowości, finansów, podatków i obsługi personalnej.

Misja
naszej firmy

Pomagać menedżerom w rozwoju ich kariery oraz firmom w osiąganiu sukcesów i czynić to tak by być dumnym z wyników swojej działalności.

Klienci o nas

Aenean iaculis pharetra eros, at porttitor augue aliquet dignissim. Curabitur scelerisque apretium cursus nulla, vel!

zobacz nasze referencje

Zobacz również

Jak działamy?

1

Przedstawienie oferty

2

Spotkanie online z klientem

3

Badanie potrzeb szkoleniowych

4

Opracowanie planu szkolenia

5

Realizacja szkolenia

6

Opracowanie planu zmian i procedur

7

Spotkanie online podsumowujące projekt

8

Dodatkowe konsultacje z trenerem

Zespół trenerów

Nullam nunc nibh, finibus gravida fermentum quis, aliquam quis sapien. Nunc dapibus sodales metus id rhoncus. Proin finibus nisl suscipit, maximus purus at, pharetra ante. Sed pellentesque nisl mattis nisi congue, scelerisque condimentum nisl sodales. Mauris elementum tortor a tincidunt consectetur.

Sed semper molestie ante sit amet dictum. Quisque vel turpis ut velit ultricies varius.

Władze spółki

Spółką zarządza Zarząd w składzie:
dr Henryk Szymański – Prezes Zarządu, Dyrektor Spółki
dr Agata Kozioł – Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Biura Projektów
Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Zawodowego
Iwona Orkisz – Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Placówki Kształcenia Ustawicznego

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystujemy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies