O nas

O nas

OTREK  Training and Consulting Sp. z o.o.  jest jedną z większych, nowoczesnych ale i najbardziej doświadczonych firm szkoleniowo – konsultingowych w Polsce. Firma założona została w 1998 roku przez przedstawicieli dolnośląskiego środowiska naukowego i gospodarczego. Przez ponad 20 lat profesjonalnie zrealizowane projekty ugruntowały miejsce firmy w grupie najlepszych polskich firm szkoleniowo – konsultingowych.

W kursach, seminariach, konferencjach i studiach podyplomowych zorganizowanych przez OTREK wzięło udział ponad 30 tysięcy osób. Zespoły konsultantów zrealizowały na zamówienia firm, instytucji i organizacji ponad 480 projektów konsultingowych.

OTREK z powodzeniem zrealizował znaczące projekty szkoleniowo – konsultingowe finansowane z funduszy przedakcesyjnych i Europejskiego Funduszu Społecznego – projekty szkoleniowe w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Działalność szkoleniowa firmy jest realizowana w ramach niepublicznej placówki kształcenia ustawicznego zarejestrowanej i funkcjonującej w krajowym systemie oświaty.

Działalność konsultingowa to projekty nowoczesnych rozwiązań biznesowych dla przedsiębiorstw, instytucji i organizacji z zakresu ekonomii, finansów, organizacji, prawa i szerokiego zakresu gospodarki potencjałem pracy.

Działalność wspomagająca małe i średnie przedsiębiorstwa to profesjonalne biuro rachunkowe realizujące dla tych przedsiębiorstw usługi z zakresu rachunkowości, finansów, podatków i obsługi personalnej.

Misja
naszej firmy

Pomagać menedżerom w rozwoju ich kariery oraz firmom w osiąganiu sukcesów i czynić to tak by być dumnym z wyników swojej działalności.

Klienci o nas

Grono naszych zadowolonych Klientów stale się powiększa. Świadczymy usługi w zakresie szkoleń, doradztwa, coachingu indywidualnego i zbiorowego.

zobacz nasze referencje

Zobacz również

Jak działamy?

1

Przedstawienie oferty

2

Spotkanie online z klientem

3

Badanie potrzeb szkoleniowych

4

Opracowanie planu szkolenia

5

Realizacja szkolenia

6

Opracowanie planu zmian i procedur

7

Spotkanie online podsumowujące projekt

8

Dodatkowe konsultacje z trenerem

Zespół trenerów

OTREK T & C Sp. z o.o. skupia zespół doświadczonych trenerów-praktyków oraz wielu ekspertów różnych dziedzin, tworząc zgraną ekipę dostarczającą usługi najwyższej jakości.

Władze spółki

Właścicielami Spółki OTREK Training and Consulting Sp. z o.o. są: osoby fizyczne: Zarząd, pracownicy, trenerzy i konsultanci. Większościowym udziałowcem w Spółce jest dr Henryk Szymański
Spółką zarządza Zarząd w składzie:
dr Agata Kozioł – Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Biura Konsultingu i Projektów
Iwona Orkisz – Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Placówki Kształcenia Ustawicznego
Katarzyna Aleksandrowicz – Prokurent, Kierownik Projektów Szkoleniowych

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystujemy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies